פשוט למצוא מטפל
יונתן עופרי
מומחיות
בהתמחות
עו"ס קליני
תל אביב
שנות נסיון
5
:מספר רשיון
43927
אני מאמין שהקשר בטיפול הוא המפתח לתהליך מיטיב עבור כל אדם המגיע.ה לטיפול. מתוך עמדה אמפתית ובלי שיפוטית יכולים להיווצר תהליכים שמטרתן החשובה ביותר הוא הטבה בקשיים של המטופל/ת
תחום התמחות
הפרעות אכילה, הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ונוער
הכשרות שעברתי
היפנוזה
היפנוזה הינה כלי טיפולי המאפשר לעבוד על כאבים נפשיים וגופניים שונים, לרבות חרדה, דיכאון, פוסט-טראומה ותסמינים פסיכוסומטיים. במצב היפנוטי, המטופל נמצא במצב תודעתי בין שינה לעירות. מצב ייחודי זה יכול לעזור למטופל להתבון בצורות חשיבה וזכרונות אשר פחות נגישים לו ביומיום.
DBT
DBT (טיפול דיאלקטי-התנהגותי), הינה שיטת טיפול אשר עוזרת להתמודד עם חוויות רגשיות עוצמתיות ורגישות גבוהה, אשר עלולים לפגוע ביחסים בינאישים ובתפקוד שלנו. שיטה זו מותאמת לטפל במצבי רוח תנודתיים, התנהגות אימופולסיבית, חרדה מפני דחייה חברתית, הרס עצמי, פגיעה עצמית ועוד.
טיפול מבוסס חמלה עצמית (ACT)
ACT הינה שיטת טיפול אשר עוזרת להתמודד עם סוגים שונים של חרדה, דיכאון, משברי חיים ועוד. השיטה משלבת בין עולם המיינדפולנס לטיפול קוגנטיבי-התנהגותי, ושמה דגש על חמלה עצמית וקבלת החוויה האנושית על שלל גווניה.
EMDR
EMDR הינהו כלי טיפולי אשר הוכיח את יעילותו בטיפול במגוון של תלונות נפשיות הקשורות לטראומה. הטיפול מתמקד בעיבוד של זכרונות טראומטיים, ומביא לשינויים קוגניטיביים ורגשיים, ולהקלה ניכרת בחרדה ומצוקה.
טיפול זוגי
טיפול זוגי יכול לסייע במשברים זוגיים או משפחתיים והוא ניתן באופן פרטני או יחד עם בן/בת הזוג או קרוב/ת משפחה.
ביופידבק
ביופידבק הינו מכשיר אשר מסייע בהתמודדות עם תסמיני חרדה, הפרעות קשב, כעס, כאב ועוד. במסגרת הטיפול, מתקבל משוב ממוחשב אודות שינויים המתחוללים המטופל. המשוב אז מסייע ללמוד שיטות הרגעה, שבעזרתן ניתן לשנות את דרכי ההתמודדות עם מצבים המפריעים לתפקוד התקין.
טיפול בהתמכרויות
התמודדות עם התמכרויות הינה מאתגרת ומורכבת ביותר. כחלק מהתהליך הטיפולי, נעמיק את ההבנה לגבי ההתמכרות, נבחן אסטרטגיות פעולה שונות, ונפעל באופן אקטיבי לריפוי. במסגרת הטיפול נלמדים כלים ישומיים מבוססי מחקר להתמודדות עם ההתמכרות ותסמיני הגמילה.
טיפול מבוסס רגש (EFT)
EFT הינו טיפול חוויתי, התנסותי וקצר מועד. הטיפול הינו מבוסס רגש, מתמקד ביצירת מרחב בטוח להתבוננות ב"מערכות ההגנה של הנפש", ומסייע למטופלים להתחבר לרגשותיהם. הטיפול מבוסס על ההנחה כי רגשות הינם המפתח לזהות עצמית, קבלת החלטות ובחירות בחיים. טיפול EFT יעיל בעבודה פרטנית או זוגית.
AEDP
AEDP הינה גישה טיפולית הרותמת את הכוחות המולדים של האדם לתהליכי החלמה מקשיים רגשיים וטראומה. הטיפול מזמין את המטופל אל עבודה ממוקדת-חוויה בהיבטים רגשיים, גופניים ובין-אישיים, באמצעות עבודה משותפת המכוונת לחוויה של המטופל ולעיבוד חווייתי עמוק, וכן, על ידי יחסים המאופיינים בחוויית בטחון וצמידות המפיגים את חווית הבדידות, המטפל עוזר למטופל לשקם את חוויית העצמי האותנטית שלו ולאסוף חוויות של חיוניות, חוסן וצמיחה.
חשיפה ממושכת (PE)
PE, חשיפה ממושכת, הינה סוג של טיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT), אשר מתמקד בפוסט טראומה, פוביות, הפרעה טורדנית-כפייתית (OCD) וחרדה. הטיפול מבוסס על חשיפה חזרתית באופן מבוקר ומוגן, דבר אשר מפחית את המחשבות הטורדניות, ההמנעות והחרדה. תהליך החשיפה יכול לאפשר למטופל לחוות את המציאות כבטוחה יותר באופן הדרגתי.
מיינדפולנס
מיינדפולנס הינו מודעות מכבדת ונטולת שיפוט אשר מתפתחת לתושמת לב לחוויה ברגע הנוכחי, תוך קבלתה. שילוב של מיינדפולנס בטיפול פסיכולוגי נמצא מועיל בהתמודדות עם מגוון מצבים גופניים ונפשיים.  תרגול מיינדפולנס מסייע בהתפתחות יכולות קשב וריכוז, וויסת רגשות, התמודדות טובה יותר עם לחץ וכאב פיזי, וניהול תקשורת טובה יותר.
פסיכולוגיה בודהיסטית
טיפול פסיכולוגי המבוסס על הפילוסופיה הבודהיסטית יכול לעזור להתמודד עם משברי חיים, מצבים שונים של חרדה, דיכאון ועוד. הטיפול מביא עימו צורת התבוננות ייחודית על נפש האדם ועוסק בהמנעות מפגיעה, הבנת הקושי הקיומי והאפשרות להתמודד עימו, חמלה עצמית וקשיבות.
SEE FAR CBT
SEE FAR CBT הינו מודל טיפולי המיועד לעזור לטפל בחרדה וטראומה. המודל נעזר ב"זיכרון הגופני" יחד עם עבודה רציפה על דפוסי מחשבה וזיכרון.
המטופלים שלי בגילאי
15-35
אני עובד/ת עם קופות החולים
This is some text inside of a div block.
כללית
תשלום
מפגש היכרות
250
שעת טיפול